Smite Световно първенство Ден 2 и двоеточие; Полуфиналите

Дата На Създаване: 14 Юни 2021
Дата На Актуализиране: 15 Може 2024
Smite Световно първенство Ден 2 и двоеточие; Полуфиналите - Игри

Съдържание

След първия и втория кръг от елиминации, четири отбора се срещнаха този следобед на Световното първенство на Smite в Атланта, Джорджия. И двата отбора от северноамериканските и европейските региони останаха и двамата трябваше да се изправят пред своите регионални партньори в полуфиналите.

Първият мач от деня беше между Титан и SK Gaming, и двамата от европейския регион.

Титан има невероятна история, идваща от аматьорското класиране до турнира Wildcard, побеждавайки СК, за да си осигури номер едно в своя регион. От друга страна, SK Gaming има по-дълга професионална кариера и с това е изградила специална фенбаза. Виждали сме много фенове на СК в ЦСМ, въпреки факта, че се провеждат в Северна Америка.

Първа игра

И двата отбора изглеждаха добре подбрани в началото на първата игра, без убийство за десет минути. Титан успя да удари с първа кръв, избухвайки в отборна битка, която завърши с 4-2 преднина за Титан. Играта продължи да остава дори, като Титан постави натиск върху СК, оставайки с 2-3 убийства напред до 30-ата минута, когато Титан победи златната ярост и пожарния гигант. С добавения баф, опит и злато, Титан отиде за врага Феникс и успя да вземе целия екип на СК в процеса, с резултат 21-14. Титан побеждава огъня гигант още един път и отиде за врага Титан, осигуряване на първата победа.

Игра Две

Вторият мач между Титан и СК започна бавно, но Титан осигури първото си убийство малко по-малко от 6 минути. Титан има още 3 убийства от 12-ата минута, като СК се бори за завръщане. На 17-ата минута СК успява да свали трима членове на Титан, но те не могат да си осигурят златната ярост.

Изграждайки импулса си, Титан убива четирима от играчите на СК, като напредва на 20-ата минута с резултат 14-7 Титан. След 30 минути има 3 членове на SK отляво и Titan прави последния им тласък към врага Phoenixes. Титан побеждава врага Титан и осигурява място в финалите с шанс $ 1.3 милиона.

Вторият мач е между екипите на северноамериканските сестри, Cognitive Prime и Cognitive Red.

Когнитивният премиер е ветеран отбор в професионалната верига и определено е любим тълпа в SWC. Когнитивният Червен е най-младият отбор, но успя да осигури първото място за Северна Америка. Този мач беше определено игра на никого.

Първа игра

Първият мач между Cog Prime и Cog Red стартира с премиер, който взе първото убийство срещу Red в началото на 1-ата минута. Първата битка на големия отбор завършва с равенство 4-4 на 6-ата минута. Cog Red успява да вземе първата златна ярост, но това е рискована игра и губят трима играчи до Prime. Червените водят в злато, но изостават в опита, като резултатът от убийството е 10-7 за Prime. След 10 минути игра Prime водещ, Red успя да изравни резултата 14-14 в 27-та минута. Това е близък мач, но Червените поемат контрола върху картата, като изтриват целия екип. Те напредват и побеждават титаните на премиера, за да спечелят първия мач.

Игра Две

Втората игра започва с първата кръв към Когнитивния Червен, но Праймът наистина поема контрола над картата рано и доминира. На 24-ата минута премиерът напредва с 23-12 точки и има почти пълно покритие на картата. Премиерът се придвижва към Фениксът на Ред и се придвижва към техния Титан, но Червените превръща масите и успява да ги изтръгне преди падането на Титан. Cognitive Red отблъсква обратно, изваждайки 4 играча на Prime на 27-ата минута. Червеният изважда огъня на гиганта, докато премиерът грабва друго поражение. Премиерът отива след отслабения враг Титан отново на 40-ата минута и го сваля, за да спечели играта, обвързвайки мача с 1-1. Тази игра е най-дълга в Шампионата досега.

Игра 3

Последната игра между когнитивния червен и когнитивния премиер започва с червено, като първата кръв се улавя след първата минута. И двата отбора остават доста дори през първите десет минути, но премиерът доминира в първия отбор и прави първата златна ярост, която им дава преднина в златото и опита. След този първи тласък, Prime наистина поема управлението на картата и бързаха с победа, побеждавайки Titan на 27-та минута. Когнитивният премиер е победител срещу сестра си и ще бъде на Титан по време на утрешния финал.

Вторият ден от Световния шампионат по удар е приключил, но вълнението далеч не е свършило.

Утре ще покриваме финалите и утешителните мачове, както и финалите на косплей конкурса, така че останете на линия с GameSkinny за всички актуализации на Световното първенство за Smite 2015. Ако не сте в SWC, ето как да гледате финалите да живеят утре!