New Eden Open & двоеточие; Ден 2-и мачове 12-13

Дата На Създаване: 4 Може 2021
Дата На Актуализиране: 6 Може 2024
New Eden Open & двоеточие; Ден 2-и мачове 12-13 - Игри

Защо Dash срещу HUNS

Въпреки че и двата отбора са наклонени като претенденти за титли, всеки от тях загуби първия си мач. Този мач е трябвало да спечели и за двете страни, тъй като губещият ще направи шоков ранен изход. Защо Даш бяха избрали дългосрочен високоскоростен екип, базиран на бойни кораби Макариел, докато HUNS бяха диаметрално противоположни с двукратно скандален флот с висока степен на увреждане.

Начални алфа-удари от Защо Даш Махариелс унищожи фрегата за нападение от Таранис и съвсем близо до крилото му. Въпреки това HUNS успя да се справи с един от Защо Даш бойни кораби, позволяващи на флотите да се приближават. Защо Даш изсипа огън HUNS Логистиката Oneiros, но набраздената Machariel избухна и нейният партньор бързо се справи. Защо Даш - отговорил с отсичането на Онейрос и Такерис, но беше твърде късно за втория Защо Даш Machariel.

На 5-минутен полувремето точките бяха 19-40 в полза на HUNS, Отчаян Защо Даш започнаха трескаво да търсят точки в фрегатна преследване и HUNS Таранис бе изкоренен и вниманието им се превърна в бойник на Мирмидон. Осъзнаването на това унищожение няма да даде достатъчно точки, Защо Даш преминеше към насочване на силно брониран бронетранспортен кораб Kronos и успя да го доведе до структурни щети, но пилотът успя да избегне унищожението, докато времето не започна да тече.

Защо ДашНадеждите бяха прекъснати и. t HUNS беше удържан.

РЕЗУЛТАТ: Защо Даш (Изход) 21 - 44 HUNS

Tinkerhell и Alts срещу кислородните изонопи

Още един мач с двата отбора в последния шансов салон. Tinkerhell и Alts изстреля два бойни кораба „Макариел“ с подкрепа срещу близнака Кронос Кислородни изотопи флота.

Първата четвърт от 10-минутния мач премина без експлозия, тъй като и двата отбора обиколиха арената от 125 км, като внимаваха да не надвишат, докато се опитват да спечелят предимство. Изведнъж a Tinkerhell и Alts Разрушителят на сабя избухна и избухна Кислороден изоноп Фрегата Enyo е получила щети, преди да бъде спасена от бърз отговор от логистичния крайцер. Tinkerhell и Alts понесе още по-малки загуби на кораби преди повредата Кислородни изонопи Накрая Енио падна. В крайна сметка, Кислородни изонопи осъдиха по-нататъшни загуби на врага си, изпращайки последния враг Сабер и фрегата „Ягуар“.

С почти пълна Кислородни изонопи флота, която преследва останалите три цели - двама Machariels и логистичен крайцер Scimitar - и само три минути останаха, изглеждаше безнадеждно за Tinkerhell и Alts, Приближавайки се в последната минута, и двата логистични крайцера бяха изтеглени, оставяйки резултата на 17-30 Кислородни изонопи, чиято победа изглеждаше сигурна като двете Tinkerhell Макариелс отчаяно стреляше със залпове на крайцер Брутикс.

В един спиращ дъха финал, с останалите само осем секунди, Брутикс избухна, като резултатът достигна 30-30. Дори коментаторите изглежда не са знаели за правилата в тази ситуация, но последващото унищожаване на Кислородни изонопи Фрегата след време беше прекъсвачът, който запечатваше зашеметяващото завръщане Tinkerhell и Alts.

РЕЗУЛТАТ: Tinkerhell и Alts 34 - 30 Кислородни изонопи (Изход)