Madden 16 пикари Каролина Пантерс за Superbowl победа

Дата На Създаване: 23 Март 2021
Дата На Актуализиране: 12 Може 2024
Madden 16 пикари Каролина Пантерс за Superbowl победа - Игри

Съдържание

Madden 16Най-новата вноска на EA на франчайза, реши да спечели Superbowl 50 - Каролина Пантерс.

полудявам има история на избор на победители с тревожна точност. Миналата година играта правилно предсказваше както победителя, така и крайния резултат от мача на Супербоута между Патриотите и Сихоковете (28-24). Победата подобри рекорда на Superbowl до 9-3.

Според полудявам, ето какво ще се случи:

1-ва четвърт: 10-0 Каролина

Каролина е начело на ранен етап, благодарение на дългия си връщан удар от Тед Гин-младши, последван от тъчдаун пропуск за тесен край Грег Олсен. Каролина затваря четвърт с гол на терена.

2-ра четвърт: 17-0 Каролина

Каролина продължава атаката си, отваряйки второто тримесечие с Джонатан Стюарт, който бързаше с тъчдаун. Бронкос все още не може да намери пътя си в крайната зона.

3-та четвърт: 17-13 Каролина

Мънинг и Бронкос излизат на трета четвърт, а не са готови да се откажат от борбата. Мънинг хвърля тачдаун пас на Емануел Сандерс, давайки на Бронкос първите си точки. Тъчдаунът е последван от прихващане и две цели на полето.

Четвърта четвърт: 20-17 Бронкос

Бронкосът продължава да тече, като Манинг хвърля тъчдаун на Демариус Томас, за да вземе преднина от 20-17. Но с по-малко от минута остава на часовника, Cam Нютон взима нещата в свои ръце, бърборене и скачане над играчите на Broncos, за да влязат в крайната зона.

Краен резултат: 24-20 пантери

Кой искаш да видиш спечели Superbowl? Съгласни ли сте с тази прогноза? Кажете ни в коментарите по-долу!