HRX 2018 SMITE Първенство Съботно заключение

Дата На Създаване: 24 Януари 2021
Дата На Актуализиране: 17 Април 2024
HRX 2018 SMITE Първенство Съботно заключение - Игри

Съдържание

С настъпването на четвъртия ден от HRX нещата бяха доста интензивни. Имаше много неща, но най-голямото събитие на деня, беше далеч поразявам полуфиналите. Четири отбора се борят за шанса да станат следващите световни шампиони, като двукратният световен шампион вече е сред тях.

NRG срещу Rival

NRG, двукратните световни шампиони, се изправиха срещу Rival, един от най-новите отбори, в първия полуфинал. Съперникът започна силно, спечелвайки победа, веднага след портата.

Вторият мач започна доста зле за Rival, като NRG пое водещата позиция и оставаше там по-голямата част от ранните и средни игри. Изненадващо, Rival успя да направи няколко снимки, които им дадоха възможност да обърнат играта, като им дадоха втора победа.

Триизмерната мечта свърши. pic.twitter.com/w5XFDmvkIA

- Team RivaL (@TeamRivalGG) 6 януари 2018 г.

Само с една игра, необходима, за да си осигури място във финалите, Rival имаше за цел да изчисти с победа с 3: 0, но NRG се бореше усилено и спечели двете си победи, принуждавайки мача на пети и последен мач.

На финалния мач, Rival успя да пристъпи към феникса на ранен етап, като си позволи да напредне. След като спечели Fire Giant, Rival успя да се пребори с базата на NRG и да свали титаните, осигурявайки им място във финалите утре.

EUnited vs Obey

Втората полуфинална среща между EUnited и Obey Alliance беше изненада за повечето. Тъй като Обей е претендент в миналогодишния финал, всички очакваха тежка битка.

С чиста почивка EUnited спечели всичките три мача. Във всяка игра, EUnited успя да напредне с ранните убийства и невероятния обективен контрол. В почти свръхчовешкото представяне на тактиката, EUnited като че ли предсказваше, че техните опоненти се движат безупречно, спечелвайки им крайната си победа и шанс за титлата на световните шампиони.

НА Е НАЗАД!

Ние побеждаваме @ObeyAlliance с 3: 0, за да напреднем във финалите на @SmitePro World Championship. #StandUnited #EUNWIN #TheNADream pic.twitter.com/mvSmOnQZwR

- eUnited (@eUnitedgg) 6 януари 2018 г.

С интензивен ден зад нас, очакваме с нетърпение кулминацията на упоритата работа на Rival и EUnited. Не забравяйте утре да разгледате потока на Световното финално първенство на канала SMITE Twitch.