Автор: Eric Farmer
Дата На Създаване: 7 Март 2021
Дата На Актуализиране: 15 Може 2024
Halo 5 и колона; Пазителите прекъсват рекордите с най-големия старт на Halo в историята - Игри

Мина една седмица от стартирането на Halo 5: Пазители и това вече е станало най-големият Halo старт в историята, заедно с това, че е най-бързо продаваната Xbox One изключителна до момента.

С над 400 милиона долара в световните продажби и 21 милиона часа в играта, лесно е да се види как са счупили предишните си записи.

Световните архиви на GUINNESS спечелиха наградата Halo 5 излъчване на предаване на живо с титлата за най-гледаното излъчване на видеоигри с над 330 000 души, настроени през нощта на предаването. Съдържанието от излъчването в крайна сметка достигна общо 5,5 милиона мнения.

- Успехът на Halo 5: Пазители е свидетелство за иновативната работа на целия екип в 343 Industries, за да внесе тази вноска в Xbox One и невероятната общност от фенове, които са дошли да обичат историята, героите и геймплея в центъра на франчайза, ”каза Фил Спенсър, шеф на Xbox. Играта представя всички възможности на Xbox One и е спечелила своето място като водещо заглавие в най-голямото събитие в Xbox историята. ”

Halo 5Успехът се простира до Twitch, като през първата седмица се наблюдаваха над три милиона часа.

Също така обявиха световното първенство Halo, което ще продължи през декември до март и ще види САЩ и Канада, Европа заедно с Близкия изток и Африка, Голяма Азия, Латинска Америка, както и Австралия и Нова Зеландия, които ще се борят за шампионата. заглавие. Наградният фонд е вече над $ 1.5 милиона и нараства всеки ден.

Ако сте пропуснали всички вълнения от деня на старта, можете да хванете всичко тук.